پوستر جشنواره – ۱۳۹۹

.

استقبال حقوقدانان از «موت کورت» شهید سلیمانی

استقبال حقوقدانان از «موت کورت» شهید سلیمانی

با اتمام زمان ثبت‌نام اولین رویداد مطالبه‌گری حقوقی ترور شهید سلیمانی «موت کورت صلح و مقاومت» ۵۰ گروه علمی و حقوقی از طریق دبیرخانه بین‌المللی «صلح و مقاومت» ثبت نام کردند.

 

به گزارش دبیرخانه بین المللی صلح و مقاومت؛ دکتر اسماعیل آجرلو مسئول دبیرخانه این رویداد بین‌المللی ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: پس از فراخوان اولین رویداد رقابتی مطالبه‌گری حقوقی ترور شهید سلیمانی که در دی ماه سال جاری توسط دبیرخانه بین‌المللی «صلح و مقاومت» اعلام شد تا پایان بهمن ماه بالغ بر ۵۰ گروه شرکت کننده ثبت نام خود را در سایت دبیرخانه قطعی کردند.

 

آجرلو افزود: رویداد رقابتی شبیه سازی دادگاه یا همان «موت کورت» که با موضوع محوری ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای ایرانی و عراقی توسط ایالات متحده آمریکا فراخوان شد با استقبال بسیار خوبی از سراسر کشور مواجه شد که پس از ارزیابی اولیه و دارا بودن شرایط، به گروه‌‍‍‍‍‍های پذیرش شده سناریوی اصلی رقابت‌ها و فرم ارسال لوایح جهت ورود به بخش رقابتی ارائه می گردد.

 

علاقه‌مندان جهت اطلاع از روند برگزاری و اخبار «موت کورت صلح و مقاومت» می‌توانند به سایت این دبیرخانه به آدرس اینترنتی  www.peace-resist.com مراجعه نمایند.

resist peace
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت